Ogłoszenia parafialne na niedzielę 16 marca 2014

Siostry i Bracia,

otrzymaliśmy w tym szczególnym czasie do przeczytania list pasterski, w którym odnajdziemy wiele cennych wskazówek pomocnych w przeżywaniu Wielkiego Postu. Zachęcamy do lektury (plik PDF):

List Pasterski Wielki Post 2014 – nawrócenie duszpasterskie

Niedziela 16 marca  - II niedziela Wielkiego Postu

Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy wsparli swoimi ofiarami w dniu dzisiejszym dzieło remontu naszego kościoła parafialnego. W ostatnim czasie zostały zamontowane żaluzje okienne na wieży, w całym kościele wylana została betonowa wylewka, na której zainstalowane zostanie ogrzewanie podłogowe, przystąpiono również do czyszczenia ścian przed ich pomalowaniem. Natomiast w najbliższy poniedziałek planowana jest próba projektowania oświetlenia zewnętrznego naszego kościoła. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00 następnie Msza Święta.

Intencje mszalne od 17 do 23 marca 2014

Poniedziałek 17 marca

18.30 + Maciej Kunysz, +Stanisław Śpitalniak 15 r. śm.