Intencje mszalne od 10 do 16 marca 2014

Poniedziałek 10 marca

18.30 + Helena i Józef Bodzioch (im); +Kazimierz Wójcik (im); +Marek Laube (od rodz. Mazurów, Aliny i Kazimierza z rodzinami)

Wtorek 11 marca

18.30 + Adam – Bronisław Raszewski (od córki Danuty z rodziną)

Środa 12 marca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O łaskę zdrowia dla Urszuli; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +marek Laube (od m. Rumianka); +Paweł Heczko (od m. Rumianka); za +++ z rodzin Owczarz, Sobkowiak, górskich, Bober, Budynek; +Marianna Dunaj w rocznicę śm; +Marian Dunaj; +Irena, Kazimierz Walter; +Pelagia Franciszek Śmieszek oraz za ++ rodziców z obu stron; +aniela, Antoni Toczek; +Jan i Bronisława Bylińscy; +Alina Bylińska; +Jadwiga Kowalska; +Marian Sokołowski od rodz. Szała; +Franciszek Kaczmarek (od siostry Genowefy z synami); +Katarzyna, Edward, Stanisław, Osowscy; +Weronika, Wacław, Maria, Woźniak; +Marian Skręt; Tadeusz Kędziora; i ++ dziadków obu stron; +Maria Buczkowska (23 r. śm) +Zygmunt Buczkowski, +Barbara, +Henryk Nowak; +Eleonora Szymankiewicz (od siostry Ludmiły z dziećmi)

Czwartek 13 marca

 1. 18.30 +Wanda Gorońska (od córki z rodziną)
 2. 18.30 + W intencji całej wspólnoty żywego i nieustającego Różańca, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, prosząc o wszystkie łaski i błogosławieństwo Boże dla rodzin.

Piątek 14 marca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; za wszystkich członków Męskiej Róży różańcowej w 10 rocznicę powstania; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; za ++ Rodziców obu stron za Piotra i Ewelinę Urbanowicz, za ++ Mieczysław i Irena Maciesza; za + męża Jerzego Maciesza i za + syna Rudolfa Maciesza; +Anna Dmitrzak (r. śm) i +Stanisław Dmitrzak; +Stefan (rocz. śm), Genowefa Koska; +Urszula Borysewicz i ++z rodziny; +Zofia, Weronika, Stefan, Jan, Stanisław Szymańscy; +Teresa, Marian Kwiatek; +Elżbieta Ogórkiewicz; +Marian Sokołowski (od córki Agnieszki z rodziną)

Sobota 15 marca

 1. 18.30 + Józef Wenz, +Maria i Gabriela Woźni; +Maria i Adam Leśniewscy
 2. 18.30 + Helena (25 r. śm); +Gracjan (23 r. śm); i ++ z rodziny Starzonek i Hytry

Niedziela 16 marca

 1. 7.30 Za Papieża Franciszka, za Kardynałów, biskupów i prezbiterów, za seminaria duchowne i za wykładowców i profesorów
 2. 9.00 + Edward, Józef, (im) Szmiel; +Barbara i Józef (im) Szmiel; +Maria Franciszek Machaj
 3. 10.30 +Józef Opałka w 2 r. śm.
 4. 12.00 +Regina Izemska w 31 dzień po śmierci
 5. 13.30 za Parafian
 6. ok. 15.45 + Halina Blige (od syna Andrzeja)
 7. 18.30 + Paweł Heczko (od żony i syna Artura z rodziną) za ++ rodziców obu stron oraz za ++ syna Roberta Heczko i Piotra Heczko