Intencje mszalne od 3 do 9 marca 2014

Poniedziałek 3 marca

18.30 + Adam Bronisław Raszewski

Wtorek 4 marca

18.30 + Wanda Gorońska (od męża)

Środa 5 marca – Środa Popielcowa – Rekolekcje Wielkopostne

 1. 6.30 Za wszystkich zmarłych parafian
 2. 7.30 Za zmarłych Księży
 3. 9.00 +Laube Marek (od m. Rumianku)
 4. 17.00 W 7 rocznicę urodzin Mateusza z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski a w szczególności za dar przyjęcia pierwszej komunii świętej i z prośba o Boże światło i dalszą opiekę na każdą chwilę życia
 5. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Kazimierz i Kazimiera Słabi; +Halina i Szymon Kosek: +Zdzisław Lewandowski; +Helena Wojtasz; +Jerzy Nowotny (10 r. śm); +Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak; +Stanisława, Piotr; Ratajczak; +Stanisława, Franciszek, Feliks Płoszyński; +Kazimiera, Kazimierz Lima; +Maria, Jadwiga, Wacław, Artur Nowotni
 6. 20.00 O owocne przeżycie Wielkiego Postu dla całej Wspólnoty Parafialnej; o ducha pokuty i nawrócenia

Czwartek 6 marca – pierwszy czwartek miesiąca – Rekolekcje Wielkopostne

 1. 9.00 Za parafian z 9 marca
 2. 18.30 + Laube Marek (od Basi z rodziną)
 3. 18.30 O powołania kapłańskie zakonne i misyjne z naszej Parafii
 4. Piątek 7 marca – pierwszy piątek miesiąca – Rekolekcje Wielkopostne

9.00 Za parafian z 16 marca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. Z okazji urodzin i imienin, z podziękowaniem Panu Bogu za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Stanisława, Józef Stachurscy, +Stanisław, Marek, Helena, Mieczysław Baksalara; +Paweł Heczko (od m. Rumianku); +Genowefa Łączkowska (od rodz. Skokołowskich z Tarnowa)

Sobota 8 marca – Rekolekcje Wielkopostne

 1. 9.00 +Irena, Kazimierz Walter
 2. 18.30 +Laube Marek (od Sabiny i Kazimierza Lipińskich)
 3. 18.30 +Józef, Walentyna Siekierscy; +Jerzy, Wojciech, Józef, Maria Starosta. Chrzest

Niedziela 9 marca – zakończenie Rekolekcji

 1. 7.30 O zdrowie, Boże Błogosławieństwo, światło i łaski darów Ducha Świętego dla prezbiterów naszej parafii, o święte i liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
 2. 9.00 + Roman Cieśliński (22 r. śm)
 3. 10.30 +Kazimierz, Pelagia Jezierni i ++ Rodziców z obu stron
 4. 12.00 O zdrowie duszy i ciała i wszelkie Boże błogosław. dla Małgosi, Oli, Zosi, Stefana
 5. Ok. 15.45 +Franciszek, Rozalia Kawiccy, +Wojciech, Agnieszka Nowak i za ++ ich dzieci
 6. 18.30 +Franciszek Teska (od rodz. Żebrowskich)